19.08.2021

Ігор Уманський і його команда: “Ми йдемо у велику політику, аби здійснити Великий стрибок”

Двічі міністр фінансів Ігор Уманський йде у політику, аби реалізувати масштабну стратегію розвитку України “Стрибок у неоіндустріальний світ”.

Про це він оголосив 14 серпня 2021 під час Форуму “Національна економічна політика” (НЕП).

На захід прибули більше 300 учасників зі всіх областей України, включно з АР Крим: депутати Верховної Ради різних скликань, депутати місцевих рад, мери міст та представники громадських організацій і політичних партій України. Згідно із задумом організаторів, національне представництво є передумовою для створення нової прогресивної політичної сили.

Майбутня партія від початку має завдання отримати потужне представництво в державних органах влади України. Після цього вона має провадити економічну політику, що забезпечить громадянам Україні добробут, а економіці – гідне місце серед топ-30 країн світу. Все це можливо завдяки стрибку у неоіндустріальний світ.

“Щоб наздогнати Польщу за її сьогоднішнім рівнем ВВП на душу населення Україні потрібно 20 років потужного економічного розростання. Та навіть якби ми його мали, це все одно не допоможе. Ніхто не стоятиме на місці, поки ми наздоганяємо. Лише кардинальна зміна економічної парадигми дозволить Україні перестрибнути кілька сходинок і опинитись серед країн, що здатні забезпечити своїм громадянам гідний рівень життя”, – заявив Ігор Уманський.

В цілому, форум «Національної економічної політики Ігоря Уманського» зібрав чудову команду, об’єднав і познайомив перших активістів нової політичної сили. Під час заходу делегати мали можливість поставити запитання лідерові партії та висловити свої думки щодо подальшого розвитку політичної сили. Питань і ентузіазму було безліч – тож блок обміну думками затягнувся.

Для того, щоб Україна стала на один рівень із розвиненими країнами, необхідно докорінно змінити економічну парадигму – зробити не кількісні, а якісні зміни. Це робота для професіоналів, здатних до системних складних рішень. Саме професіонали складуть кістяк нової партії, щоб згодом втілити заплановані кроки в життя. Але жоден професіонал не здатен працювати, якщо він не має потужну підтримку з боку мільйонів прибічників, які хочуть жити в новій країні. Саме тому ми закликаємо усіх, хто вірить у майбутнє України, доєднатися до нашого руху та об’єднати сили. Наша партія є силою, що має не лише обіцяти, а виконувати усе, що мі обіцяємо.

Цей форум є гарним початком майбутньої історії успіху.

ЩОДО СТРАТЕГІЇ “Стрибок у неоіндустріальний світ”

Щоб повернути в Україну мільйони громадян та забезпечити їм гідний рівень життя, ми маємо збільшити ВВП у кілька разів за дуже короткий проміжок часу. Традиційні еволюційні шляхи розвитку не передбачають такої динаміки. Отже, ми маємо здійснити виключно нестандартний крок, що спирається на потужні “точки зростання” України.

На диво, ми маємо унікальний історичний шанс. Приблизно раз на 50-60 років відбувається зміна домінуючого технологічного укладу, і суспільство переходить на якісно новий рівень життя. Країни, що швидше за інші відчували новації нового укладу, ставали лідерами. Добробут їх населення підвищувався всупереч поступовим моделям зростання.

Розвинуті країни впроваджують у виробництво технології шостого укладу. Ці кроки є протекціоністським кроком задля забезпечення конкурентоздатності власної продукції. Промисловість України залишається в рамках 3-го і 4-го індустріальних укладів минулого століття. Ступінь зносу виробничих потужностей сягає 90%.

“Парадоксально, але той жахливий стан, в якому знаходиться Україна, є і нашою перевагою. На відміну від розвинутих країн, які вкладали мільярди в модернізацію своїх виробництв, у нас немає тягаря інвестицій, які потрібно повертати. Тому Україні, як не дивно, набагато легше зробити стрибок і стати частиною неоіндустріального світу, де панують технології 6-ого технологічного укладу”, – розповів Ігор Уманський під час виступу на форумі.

Основним засадами національної економічної політики, завдяки яким Україна зможе здійснити стрибок, об’єднані у стратегію “Стрибок у неоіндустріальний світ”. Зокрема, це:

– відмова від модернізації старих підприємств,

– зміна інвестиційних пріоритетів у бік високотехнологічного виробництва,

– створення територій пріоритетного розвитку з особливими податковим, митним та адміністративним режимами,

– інтеграція науки з виробництвом.

Нова партія Ігоря Уманського є партією реальних дій, налаштована на довготривалий успішний результат.

Цей запис має один коментар

Залишити відповідь